Nieuws overzicht  

6707

Het nieuwe dimmen

Dimtechniek is voor de elektrotechnische installateur nog een toegangsmogelijkheid tot de lucratieve groeimarkt “Licht”.

Montage douchegoot tegen wand

Tece heeft een aantal vernieuwingen in de serie douchegoten TECEdrainline doorgevoerd.

Nooddeurbeslag

BUVA heeft met de Ergo-Nomic deurmeerpuntssluiting een nieuwe veiligheidsbeslaglijn op de markt gebracht: de serie 2800 Soft-Line.

Hafonorm installatiekasten

De Hafonorm-installatiekasten van ABB zijn op een belangrijk aantal punten vernieuwd.

Nieuw formaat plaatmateriaal

Trespa International, fabrikant van architectonische plaatmaterialen voor gevelbekleding en andere toepassingen, heeft afgelopen zomer een nieuw formaat geïntroduceerd als aanvulling op haar bestaande reeks Trespa Meteon-platen.

Inbraakwerende draaideur

Als enige fabrikant in Europa heeft Koninklijke Boon Edam een Tourniket-draaideur en een Circlelock-beveiligingssluis ontwikkeld die voldoen aan klasse 3 inbraakwerendheid.

Intelligente beglazing

DreamGlass is een elektrisch intelligente beglazing welke d.m.

Gratis gebruik omgevingswarmte

De warmtewinmuur is het antwoord op de vraag of je met ‘gratis' warmte uit de omgeving een gebouw 24 uur per dag kan verwarmen.

Mogelijkheden LED onbegrensd

Het Nederlandse bedrijf LedNed heeft de onbegrensde mogelijkheden van het fenomeen ‘led' al jaren onderkend en heeft zich gespecialiseerd in het ontwikkelen van innovatieve, praktische toepassingen van ledtechnologie en de productie en verkoop  Tot dusverre heeft LedNed zich voornamelijk gericht op de ontwikkeling van producten voor de zakelijke markt.

Minerale isolerende panelen

In het kader van energiezuinig en duurzaam bouwen, brengt Xella in de komende maanden een nieuw merk genaamd Multipor op de Nederlandse markt.

Innovatief fietsparkeersysteem

Falco introduceert het nieuwe FalcoLevel etagerek; voor het fietsparkeren op hoger niveau.

Lancering StabiCAD 8

Stabiplan heeft onlangs een belangrijke mijlpaal bereikt: de release van de nieuwe StabiCAD versie: StabiCAD 8.