Nieuws overzicht  

6707

Duurzame gevel met Wood Decors

Wie een milieubewuste en duurzame gevel wil creëren, kan bij Trespa International kiezen uit plaatmateriaal met zeven verschillende Wood Decors.

Duurzame transparante vernis

Global Paint Products introduceert PU Varnish Matt, Satin & Gloss: een duurzame,- oplosmiddelarme, transparante vernis.

Sick displacement sensoren

Met de OD Precision introduceert SICK de vijfde generatie displacement sensoren met een verbeterde nauwkeurigheid, lineairiteit, resolutie en materiaalgeoptimaliseerde meetalgoritmen.

Kleurstabiliteit met coatings

SAB-profiel heeft haar assortiment uitgebreid met Colorcoat HPS200 Ultra, een nieuw merk coatings op basis van PVC.

XXL-systeem weert harde wind

Solarlux heeft een nieuw frameloos, etagehoog schuif-draaisysteem ontwikkeld dat kan worden toegepast in de gevel.

Draaideur wekt energie op

Tijdens de BouwBeurs presenteert Koninklijke Boon Edam een energieopwekkende draaideur.

LED lamp met bewegingssensor

Osram introduceert de Spylux, een oriëntatielamp uitgerust met een sensor.

Van raamkozijn naar balkon

De Bloomframe van Alcoa zorgt voor extra buitenruimte. De Bloomframe is een raamkozijn dat met één druk op de knop in een balkon verandert.

Rieten dak brandveilig

Rupako BV bracht onlangs een nieuw type vlamsensor op de markt.

Roestvrijstalen badkamerkranen

Disko is een complete serie badkamerkranen van het Zwitserse merk KWC.

Strak gevelbeeld met hardglas

BUVA heeft het assortiment hardglas ramen uitgebreid met een nieuwe serie.

Brandwerend inzetelement

Een goede en snelle oplossing voor het plaatsen van een inbouwreservoir in een brandscheidende wand was tot nu toe niet voorhanden.