Grootste platdakraam voor woningen nog groter

2012-01-04

Het grootformaat platdakraam van Luxlight streeft hiermee alternatieven als de lichtkoepel en lichtbuis ruimschoots voorbij.

&160;
Daglichtposter

Om de architect, aannemer en bewoner een duidelijk idee te geven van het lichtoppervlak en de hoeveelheid natuurlijk daglicht dat via de platdakramen van Luxlight kan worden binnengehaald, heeft Luxlight een daglichtposter ontwikkeld.
De poster is een handig hulpmiddel en geeft de ware grootte van 1 glasveld weer. De daglichtposter kan worden aangevraagd via www.luxlight.nl/daglichtposter.

&160;
Assortiment

Luxlight biedt zowel grootformaat platdakramen in standaardmaten (Luxlight Basic) als op maat gemaakte (Luxlight Pro) ramen. Het Luxlight Basic-assortiment bestaat uit 3 typen platdakramen:

Elk type is leverbaar in 6 vaste maten, met minimaal 2 en maximaal 7 glasvelden naast elkaar. Het grootste platdakraam dat Luxlight levert is het ZD-type met een breedte van 2x7 glasvelden (lichtoppervlak ca. 10 m2).

&160;
Kenmerken

Om optimaal en snel aan te sluiten op het bouwproces, zijn de Basic-platdakramen van Luxlight direct uit voorraad leverbaar (doorlooptijd 2 werkweken).
Op de bouwplaats zorgt Luxlight voor een snelle, logistieke afhandeling. Een eigen team van monteurs zorgt voor een correcte levering en montage, waarbij de inzet van een kraan of ander groot materieel niet nodig is.
Architecten bieden we alle digitale tekeningen in diverse bestandsformaten zodat de Luxlight producten direct in het ontwerp opgenomen kunnen worden.

Foto's

Luxlight zadeldak
Luxlight zadeldak
Luxlight basic binnenzijde
Luxlight basic binnenzijde
Luxlight basic buitenzijde
Luxlight basic buitenzijde

Commentaar

NBD producten NBD leveranciers NBD nieuws NBD pagina's NBD whitepapers